Elita Nowak - artykuły do hodowli gołębi


Wyniki oddziałowe 2014


Dodano 7 października 2014

Wyniki hodowców Oddziału Szczecin w 2014 roku

Kat. „A”

Lp.

Imię i nazwisko

Wynik

1

Wołoszyn M. Mikuła Z.

427.38

2

Papathanasiou Dimitrios

540,37

3

Kapturski T. Grzybowski R

679,03

4

Korzynek Stanisław

1036,39

5

Korzeniowski Paweł

1167.94

6

Dybus Andrzej

1270.66

7

Szymczak Roman

1411.20

Kat. „B” 

Lp.

Imię i nazwisko

Wynik

1

Wołoszyn M. Mikuła Z.

128.93

2

Papathanasiou Dimitrios

196,34

3

Kapturski T. Grzybowski R

281,82

4

Korzeniowski Paweł

557.83

5

Brammen J. Harłukowicz A.

718,47

6

Szymczak Roman

736.37

7

Knajp Zbigniew

1069,71

8

Korzynek Stanisław

1134,93

9

Drożdż Jan

1277,93

10

Krzysztofik Tadeusz

1189.06

11

Radzimski Ryszard

1146.15

12

Dobrodziej Jerzy

1583,62

13

Rygała Dariusz

1717,81

Kat.”C”

Lp.

Imię i nazwisko

Wynik

1

Papathanasiou Dimitrios

38,76

2

Wołoszyn M. Mikuła Z.

103.08

3

Kapturski T. Grzybowski R

135,13

4

Korzynek Stanisław

195,46

5

Szymczak Roman

275,38

6

Bator Józef

371.40

7

Brammen J. Harłukowicz A.

426,29

8

Radzimski Ryszard

692.76

9

Słonina Tadeusz

535,45

10

Zawitkowski W. Kaproń M.

674.21

11

Fejst Ryszard

803,10

12

Knajp Zbigniew

829,92

13

Korzeniowski Paweł

849.69

14

Żabicki Robert

970.83

15

Hlek Mirosław

980,29

16

Szankowski Stefan

1081,12

17

Chrabąszcz Grzegorz

1084,26

18

Sołowiej Ryszard

1169,53

Kat. „D”

Lp.

Imię i nazwisko

Wynik

1

Wołoszyn M. Mikuła Z

659.39

2

Papathanasiou Dimitrios

775,47

3

Kapturski T. Grzybowski R

1158,96

4

Korzynek Stanisław

2366,78

5

Szymczak Roman

2422.95

6

Korzeniowski Paweł

2575.46

Kat. „M”

Lp.

Imię i nazwisko

Wynik

1

Kapturski T. Grzybowski R

142,26

2

Szymczak Roman

201,34

3

Dybus Andrzej

202.85

4

Knajp Zbigniew

207,81

5

Fejst Ryszard

244.90

6

Papathanasiou Dimitrios

249.09

7

Korzynek Stanisław

303.68

8

Sarabura Władysław

315,87

9

Radzimski Ryszard

407.54

10

Sałata R.-Ziętek W.

420.31

11

Abramowicz Piotr

468,33

12

Bator Józef

498,86

13

Wołoszyn M. Mikuła Z.

519.01

14

Szyszko Janusz

590.33

15

Fornalik Jarosław

667.39

16

Wierzycki Czesław

693.85

Zestawienie zbiorcze do GMP 5 z 10 z „50”

Lp.

Imię i nazwisko

Wynik

1

Wołoszyn M. –Mikuła Z.

2455.99

2

Stanisław Korzynek

2419.04

3

Papathanasiou Dimitrios

2403.90

4

Szymczak Roman

2389.33

5

Kapturski T.-Grzybowski R.

2378.83

6

Dybus Andrzej

2315.87

7

Fornalik Jarosław

2171.56

8

Grudziński Witold

2164.35

9

Knajp Zbigniew

2141.46

10

Sałata R. Ziętek W.

2012.75

11

Brammen J. Harłukowicz A.

2011.42

 

Loty gołębi dorosłych „TYPOWANE 5/10

Mistrz

Papathanasiou Dimitrios

2619.14

I-vice Mistrz

Korzynek Stanisław

2585.30

II-vice Mistrz

Kapturski T. Grzybowski R.

2579.19

I Przodownik

Szymczak Roman

2435.64

II Przodownik

Wołoszyn M. Mikuła Z.

2377.47

III Przodownik

Dybus Andrzej

2329.91

Loty gołębi dorosłych „OPEN 5 z całości

Mistrz

Kapturski T. Grzybowski R.

2987.40

I-vice Mistrz

Papathanasiou Dimitrios

2973.33

II-vice Mistrz

Knajp Zbigniew

2918.01

I Przodownik

Roman Szymczak

2906.32

II Przodownik

Wołoszyn M.-Mikuła Z

2883.02

III Przodownik

Korzynek Stanisław

2797.95

Loty gołębi dorosłych „ROCZNE

Mistrz

Zbigniew Knajp

1693.28

I-vice Mistrz

Szymczak Roman

1677.27

II-vice Mistrz

Korzeniowski Paweł

1425.01

     
     
     
     

Loty gołębi młodych 5 z „40”

Mistrz

Rodak Zbigniew

466,47

I V-ce Mistrz

Papathanasiou Dimitrios

441,53

II V-ce Mistrz

Korzynek Stanisław

436,55

Loty gołębi młodych  OPEN 5 z całości

Mistrz

Rodak Zbigniew

471,17

I V-ce Mistrz

Papathanasiou Dimitrios

460,46

II V-ce Mistrz

Szymczak Roman

452,39

GMP w lotach gołębi młodych

Mistrz

Rodak Zbigniew

175.45

I V-ce Mistrz

Korzeniowski Paweł

753,32

II V-ce Mistrz

Drożdż Jan

918.46

 

 

 


Prognoza opadów - link do strony www


Dodano 2 lipca 2014

Poniżej link do strony www na której można sprawdzić prognozę opadów, trzy dni do przodu ;-).

Informacje takie mogą Hodowcom pomóc w podjęciu strategicznych/taktycznych decyzji przed lotem konkursowym.

http://www.niederschlagsradar.de/niederschlagsprognose.aspx?type=1#

Pod innym adresem można sprawdzić (dwa dni do przodu) pogodę w miejscu wypuszczenia i na trasie przelotu godzina po godzinie (time for time)

http://www.yr.no/sted/Nederland/Nord-Brabant/Roosendaal/time_for_time.html

Dobry lot,

AD


Wyniki oddziałowe 2013


Dodano 24 września 2013

Loty gołębi dorosłych „TYPOWANE 5/10

Mistrz

Tadeusz Kapturski

2321.82

I-vice Mistrz

Andrzej Dybus

2182.99

II-vice Mistrz

Dimitr Papathanasiou

1976.38

I Przodownik

Dariusz Rygała

1909.42

II Przodownik

Zbigniew Knajp

1809.14

III Przodownik

Roman Szymczak

1772.95

Loty gołębi dorosłych „OPEN 5 z całości

Mistrz

Zbigniew Knajp

2585.64

I-vice Mistrz

Tadeusz Kapturski

2583.58

II-vice Mistrz

Andrzej Dybus

2561.30

I Przodownik

Roman Szymczak

2416.92

II Przodownik

Dimitr Papathanasiou

2390.72

III Przodownik

Dariusz Rygała

2351.32

Loty gołębi dorosłych „ROCZNE

Mistrz

Zbigniew Knajp

1507.06

I-vice Mistrz

Arkadiusz Harłukowicz

1268.15

II-vice Mistrz

Andrzej Dybus

1203.36

 

Wyniki w kategorii „A”

Mistrz

Andrzej Dybus

656,92

I-vice Mistrz

Roman Szymczak

933,19

II-vice Mistrz

Kapturski K., Grzybowski R.

1123,52

I Przodownik

Dimitr Papathanasiou

1151,96

II Przodownik

Tadeusz Kapturski

1347,39

III Przodownik

Zbigniew Knajp

1484,87

Wyniki w kategorii „B”

Mistrz

Tadeusz Kapturski

370,21

I-vice Mistrz

Dimitr Papathanasiou

399,91

II-vice Mistrz

Andrzej Dybus

474,87

I Przodownik

Zbigniew Knajp

491,91

II Przodownik

Kapturski K., Grzybowski R.

759,12

III Przodownik

Tadeusz Krzysztofik

761,16

IV Przodownik

Arkadiusz Harłukowicz

778,42

V Przodownik

Rafał Sałata

1134.06

VI Przodownik

Roman Szymczak

1279,20

VII Przodownik

Józef Bator

1315,04

Wyniki w kategorii „C”

Mistrz

Tadeusz Kapturski

257,97

I-vice Mistrz

Andrzej Dybus

305,34

II-vice Mistrz

Dimitr Papathanasiou

318,46

I Przodownik

Zbigniew Knajp

336,37

II Przodownik

Roman Szymczak

528,28

III Przodownik

Dariusz Rygała

740,17

IV Przodownik

Stefan Szankowski

775,18

V Przodownik

Mirosław Hlek

871,84

VI Przodownik

Józef Bator

897,24

VII Przodownik

Mirosław Michalski

1063,84

Wyniki w kategorii „M”

Mistrz

Tadeusz Kapturski

121,01

I-vice Mistrz

Stanisław Łęcki

145,66

II-vice Mistrz

Andrzej Dybus

159,88

I Przodownik

Dariusz Rygała

179,72

II Przodownik

Józef Bator

195,97

III Przodownik

Zbigniew Knajp

239,38

IV Przodownik

Mirosław Michalski

290,13

V Przodownik

Dimitr Papathanasiou

344,84

VI Przodownik

Arkadiusz Harłukowicz

357,15

VII Przodownik

Tadeusz Krzysztofik

396,86

VIII Przodownik

Ireneusz Maciuszonek

725,21

IX Przodownik

Ryszard Fejst

725,97

X Przodownik

Jerzy Dobrodziej

824,13

Wyniki w kategorii „D”

Mistrz

Andrzej Dybus

1437,13

I-vice Mistrz

Dimitr Papathanasiou

1870,33

II-vice Mistrz

Tadeusz Kapturski

1975,57

I Przodownik

Zbigniew Knajp

2313,15

II Przodownik

Roman Szymczak

2740,67

Wyniki w kategorii SUPERMISTRZ (A+B+C+M)

Mistrz

Andrzej Dybus

1586,66

I-vice Mistrz

Tadeusz Kapturski

2093,39

II-vice Mistrz

Dimitr Papathanasiou

2215,17

I Przodownik

Zbigniew Knajp

2552,53

Wyniki w kategorii GMP dorosłe

Mistrz

Tadeusz Kapturski

1404,82

I-vice Mistrz

Andrzej Dybus

1396,66

Asy lotowe w kategoriach

Kat. A

PL-0309-10-1223

Andrzej Dybus

Kat. B

PL-OL-11-402826

Tadeusz Kapturski

Kat. C

PL-0416-10-10-2833

Stanisław Łęcki

Kat. M

PL-0416-10-9737

Dariusz Rygała

Kat. D

PL-0309-11-1119

Andrzej Dybus





Ostatnio dodane listy konkursowe



Zeven

14 września 2014

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2014-09-16 22:43

Zarrentin

7 września 2014

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2014-09-07 21:07

Parchim

31 sierpnia 2014

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2014-09-01 20:31

Teterow

24 sierpnia 2014

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2014-08-26 21:18

Przejdź do list konkursowych